مقالات

  ×

  هشدار

  JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 42

  اهمیت فرم تماس با ما در طراحی سایت بر کسی پوشیده نیست. در این مقاله سعی داریم روش ساختن فرم تماس با ما در جوملا 3 را آموزش دهیم

  فروشگاه ساز ویرچومارت یکی از محبوب ترین سیستم های فروشگاهی جوملا می باشد که در طراحی سایت های فروشگاهی کاربرد دارد. با تمام این تفاسیر شاید شما نیز مشاهده کرده باشید که نماد نمایش واحد پول در ویرچومارت 4 حرفی می باشد و شما نمی توانید به جای واحد ریال واحد تومان را به فروشگاه اضافه نمایید. در این مطلب به آموزش نحوه اضافه کردن واحد پولی تومان به فروشگاه ساز ویرچومارت خواهیم پرداخت.

  برای تبدیل قالب psd به HTML کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

  برای تغییر نام قالب جوملا 2.5 و جوملا 3 کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

  شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از نصب کامپوننت یا قالب های دارای ویرچومارت (Virtuemart) در نسخه های مختلف جوملا 2 یا 3 به مشکل این کامپوننت در ذخیره محصولات در زبان فارسی به مشکل برخورد کرده باشید.

  شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که پس از نصب کامپوننت K2 در نسخه های مختلف جوملا 3 به مشکل این کامپوننت در ذخیره تاریخ در فرمت شمسی به مشکل برخورد کرده باشید.

  برای رفع این مشکل از طریق فرم تماس با ما تماس بگیرید.

  در این مقاله سعی داریم نحوه استفاده از فونت های مجموعه عظیم Font Awesome را به شما آموزش دهیم.

  همانطور که می دانید استفاده از تصاویر و آیکون ها در طراحی وب سایت حجم صفحه طراحی شده را بالا می برد در نتیجه مدت زمانی که کاربر وب سایت شما برای دیدن سایت منتظر می ماند افزایش می یابد

  بسته نصبی قالب های جوملا به قالبی  اتلاق می شود که شرکت سازنده تنظیماتی را به آن اضافه نموده و نیز حاوی اطلاعات نمونه می باشند. به این معنی که شما پس از نصب این بسته تنها کافیست اطلاعات خود را با اطلاعات نمونه جایگزین کنید و سایت خود را به راحتی مدیریت نمایید.

  اغلب قالب های غیر فارسی جوملا علیرغم زیبایی ساختاری دارای یک مشکل برای ما فارسی زبانان هستند و آن مشکل نیز دارا نبودن فونت های مخصوص فارسی است. در این مقاله سعی داریم روش اضافه نمودن (نصب فونت جوملا) یک فونت دلخواه را به قالب سایت جوملا به شما آموزش دهیم.

  از آنجا که مدت زیادی از انتشار نسخه 3 جوملا نمی گذرد شاید شما نیز به این موضوع فکر کرده باشید که چگونه می توان از ماژول یا کامپوننت هایی که برای جوملا 2.5 نوشته شده در ورژن 3 جوملا استفاده نمود. در این مقاله راه حلی ساده برای این مسئله آموزش داده می شود.
  صفحه1 از3
  تمامی حقوق این وبسایت متعلق به جی پی دیزاین می باشد

  Search